Standen jeugd

Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 1 april 2018

Wit Zwart Uitslag
Espen v d Welle - Logan Pronk 0-1
Bo Reijmerink - Tim van der Weiden remise
Mattis Reijmerink - Warmenhuizenspeler remise
Lotte - Roy Blokker 0-1
Mees - Sten v/d Welle 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 23

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Sten v/d Welle 409,00 30 19 16 1 2 0 86,8 118 86,75 -1 3Z 0 3 0 0
2 Roy Blokker 360,50 29 18 14 1 3 0 80,6 111 77,25 -2 2Z 0 4 0 0
3 Lotte 308,00 28 1 0 0 1 0 0,0 14,5 0 1 1W 0 22 0 0
4 Mees 297,00 27 1 0 0 1 0 0,0 16,5 0 1 1W 0 22 0 0
5 Bo Reijmerink 282,00 26 16 8 3 5 0 59,4 133 53,5 2 2W 0 6 0 0
6 Sam Schotten 260,00 25 1 0 0 1 0 0,0 16,5 0 1 1W 0 22 0 0
7 Sijmen Ploeg 246,00 24 1 1 0 0 0 100,0 4,5 4,5 -1 1Z 0 21 0 0
8 Logan Pronk 234,00 23 12 5 1 6 0 45,8 117 39,25 0 3Z 0 10 0 0
9 Tim van der Weiden 217,50 22 16 6 2 8 0 43,8 113 41 0 1Z 0 6 0 0
10 Mattis Reijmerink 187,50 21 7 0 3 4 0 21,4 62 7,25 1 1W 0 15 0 0
11 Stef Nijs 168,00 20 12 4 0 8 0 33,3 95 16 0 2Z 0 10 0 0
12 Stijn Bruin 143,50 19 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 -1 1Z 0 21 0 0
13 Espen v d Welle 138,00 18 15 4 1 10 0 30,0 117 14,25 1 2W 0 7 0 0
14 Anastacia Piersma 122,00 17 6 2 1 3 0 41,7 51 3,25 -2 2Z 0 16 0 0
15 Warmenhuizenspeler 117,50 16 9 1 7 1 0 50,0 49 26 -1 2Z 0 10 0 2
16 Julie Nijs 60,00 15 2 0 0 2 0 0,0 3,5 0 2 2W 0 19 0 1
17 Myrthe Groot 57,00 14 7 1 0 6 0 14,3 56,5 0 -1 1Z 0 15 0 0
18 Mika Tillema 50,50 13 2 1 0 1 0 50,0 8,5 4,5 0 1W 0 20 0 0
19 Damian de Vries 38,00 12 1 0 1 0 0 50,0 4,5 2,25 1 1W 0 16 0 5
20 Joop Dekker 27,50 11 1 0 0 1 0 0,0 4,5 0 -1 1Z 0 17 0 4

Overzicht voor ronde 21, gespeeld op 16 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Roy Blokker - Logan Pronk 0-1
Mattis Reijmerink - Bo Reijmerink 0-1
Tim van der Weiden - Espen v d Welle 1-0
Damian de Vries - Warmenhuizenspeler remise
Sam Schotten - Sten v/d Welle 0-1

Overzicht voor ronde 20, gespeeld op 9 maart 2018

Wit Zwart Uitslag
Sten v/d Welle - Logan Pronk 1-0
Bo Reijmerink - Espen v d Welle 1-0
Mattis Reijmerink - Roy Blokker 0-1
Tim van der Weiden - Stef Nijs 1-0

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 17 februari 2018

Wit Zwart Uitslag
Espen v d Welle - Joop Dekker 1-0
Roy Blokker - Sten v/d Welle 1-0
Tim van der Weiden - Bo Reijmerink 0-1

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 5 januari 2018

Wit Zwart Uitslag
Sten v/d Welle - Tim van der Weiden 1-0
Bo Reijmerink - Mattis Reijmerink remise

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 22 december 2017

Wit Zwart Uitslag
Stef Nijs - Myrthe Groot 1-0
Logan Pronk - Sten v/d Welle 0-1
Bo Reijmerink - Tim van der Weiden 1-0
Warmenhuizenspeler - Espen v d Welle remise

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 8 december 2017

Wit Zwart Uitslag
Stef Nijs - Roy Blokker 0-1
Sten v/d Welle - Espen v d Welle 1-0

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 2 december 2017

Wit Zwart Uitslag
Logan Pronk - Bo Reijmerink 0-1
Espen v d Welle - Myrthe Groot 1-0
Roy Blokker - Sten v/d Welle 0-1
Tim van der Weiden - Warmenhuizenspeler 0-1


Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 24 november 2017

Wit Zwart Uitslag
Sten v/d Welle - Anastacia Piersma 1-0
Myrthe Groot - Roy Blokker 0-1
Warmenhuizenspeler - Stef Nijs 0-1

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 17 november 2017

Wit Zwart Uitslag
Stef Nijs - Bo Reijmerink 0-1
Sten v/d Welle - Myrthe Groot 1-0
Espen v d Welle - Tim van der Weiden 1-0
Anastacia Piersma - Roy Blokker 0-1
Warmenhuizenspeler - Logan Pronk remise

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 10 november 2017

Wit Zwart Uitslag
Anastacia Piersma - Warmenhuizenspeler rem
Bo Reijmerink - Sten v/d Welle 0-1
Tim van der Weiden - Stef Nijs 1-0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 3 november 2017

Wit Zwart Uitslag
Stef Nijs - Espen v d Welle 0-1
Logan Pronk - Tim van der Weiden 1-0
Myrthe Groot - Anastacia Piersma 0-1
Roy Blokker - Bo Reijmerink 1-0
Warmenhuizenspeler - Sten v/d Welle 1-0
Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 27 oktober 2017
Wit Zwart Uitslag
Mika Tillema - Espen v d Welle 1-0
Sten v/d Welle - Stef Nijs 1-0
Bo Reijmerink - Logan Pronk 1-0
Mattis Reijmerink - Stijn Bruin remise
Tim van der Weiden - Warmenhuizenspeler 0-1

 

November 2016:

De 2e stappers onder leiding van leraar Ron Janssen spelen na de les onderlingen partijtjes.

De 4e stappers die les volgen van leraar Cees Bleeker, spelen competitie met de senioren. Zij hebben een aangepaste speelsnelheid van 3 kwartier. Voor de standen van deze junioren kijk dan bij de uitslagen/standen van de senioren.

De volgende junioren spelen intern bij de senioren: Daniel de Beer, Douwe Besseling
Storm Tesselaar, Chris Pancras en Senne Verhave