Standen jeugd

Zomer-seizoen 2021

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 04 juni 2021

Wit Zwart Uitslag
Luuk Stoop - Antonie Smit 1-0
Kai Stoop - Warmenhuizenspeler 0-1
Logan Pronk - Dave Roobol 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Warmenhuizenspeler 90,50 42 3 2 1 0 0 83,3 2,5 2,25 -1 1Z 0 0 0 0
2 Kai Stoop 77,67 41 3 2 0 1 0 66,7 3,5 1 1 1W 0 0 0 0
3 Lotte Suiker 65,33 40 2 1 0 0 1 50,0 2 1 0 1Z 0 1 0 0
4 Luuk Stoop 62,00 39 2 1 0 0 1 50,0 2 1 0 1W 0 1 0 0
5 Antonie Smit 43,83 38 3 1 0 2 0 33,3 2 0 1 1Z 0 0 0 0
6 Joep Groot 37,00 37 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1W 0 1 0 0
7 Logan Pronk 35,00 36 1 1 0 0 0 100,0 0,5 0,5 1 1W 0 2 0 0
8 Matheo de Nijs 31,00 35 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 2 0 0
9 Dave Roobol 21,83 34 2 0 1 1 0 25,0 1,5 0,25 0 1Z 0 1 0 0
10 Mattis Reijmerink 20,00 33 1 0 1 0 0 50,0 2,5 1,25 1 1W 0 2 0 0
11 Stef Hoogeboom 17,50 32 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 2 0 0
12 Jesse Ooievaar 13,67 31 2 0 0 2 0 0,0 4,5 0 -2 2Z 0 1 0 0
13 Lima Weijers 12,50 30 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1W 0 1 0 0
14 Twan de Geus 6,50 29 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 2 0 0
15 Bo Reijmerink 0,00 28 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
16 Sam Slijkerman 0,00 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
17 Levi Stokman 0,00 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
18 Kris Becker 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
19 Yelina Smit 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
20 Etienne Spaander 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
21 Luca Bloksma 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
22 Thijmen Schaafsma 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
23 Douwe Ploeg 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
24 Sijmen Ploeg 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
25 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
26 Kasper Warnaar 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
27 Levi Blokker 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
28 Stef Nijs 0,00 15 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 28 mei 2021

Wit Zwart Uitslag
Warmenhuizenspeler - Jesse Ooievaar 1-0
Joep Groot - Kai Stoop 0-1
Antonie Smit - Lotte Suiker 0-1
Lima Weijers - Matheo de Nijs 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Kai Stoop 74,00 42 2 2 0 0 0 100,0 1 1 0 1Z 0 0 0 0
2 Lotte Suiker 66,00 41 2 1 0 0 1 50,0 1 1 0 1Z 0 0 0 0
3 Warmenhuizenspeler 51,50 40 2 1 1 0 0 75,0 0,5 0,25 0 1W 0 0 0 0
4 Joep Groot 39,00 39 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1W 0 0 0 0
5 Antonie Smit 37,50 38 2 1 0 1 0 50,0 1 0 2 2W 0 0 0 0
6 Matheo de Nijs 31,00 37 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
7 Luuk Stoop 25,33 36 1 0 0 0 1 0,0 1 0 -1 1Z 0 1 0 0
8 Dave Roobol 18,00 35 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 1 1W 0 1 0 0
9 Stef Hoogeboom 17,50 34 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 1 0 0
10 Mattis Reijmerink 17,00 33 1 0 1 0 0 50,0 1,5 0,75 1 1W 0 1 0 0
11 Jesse Ooievaar 12,67 32 2 0 0 2 0 0,0 3,5 0 -2 2Z 0 0 0 0
12 Lima Weijers 11,67 31 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1W 0 0 0 0
13 Twan de Geus 6,83 30 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 1 0 0
14 Bo Reijmerink 0,00 29 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
15 Sam Slijkerman 0,00 28 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
16 Levi Stokman 0,00 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
17 Kris Becker 0,00 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
18 Yelina Smit 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
19 Etienne Spaander 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
20 Logan Pronk 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
21 Luca Bloksma 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
22 Thijmen Schaafsma 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
23 Douwe Ploeg 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
24 Sijmen Ploeg 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
25 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
26 Kasper Warnaar 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
27 Levi Blokker 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
28 Stef Nijs 0,00 15 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 21 mei 2021

Wit Zwart Uitslag
Lotte Suiker - Luuk Stoop afg
Kai Stoop - Jesse Ooievaar 1-0
Twan de Geus - Joep Groot 0-1
Dave Roobol - Stef Hoogeboom ½-½
Antonie Smit - Lima Weijers 1-0
Mattis Reijmerink - Warmenhuizenspeler ½-½

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 1

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Kai Stoop 38,00 42 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
2 Joep Groot 35,00 41 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 0 0 0
3 Antonie Smit 29,00 40 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
4 Lotte Suiker 28,00 39 1 0 0 0 1 0,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
5 Luuk Stoop 27,33 38 1 0 0 0 1 0,0 0 0 -1 1Z 0 0 0 0
6 Mattis Reijmerink 18,50 37 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 1 1W 0 0 0 0
7 Stef Hoogeboom 16,00 36 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
8 Dave Roobol 15,50 35 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 1 1W 0 0 0 0
9 Warmenhuizenspeler 9,00 34 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
10 Jesse Ooievaar 6,67 33 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 0 0 0
11 Twan de Geus 5,67 32 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 0 0 0
12 Lima Weijers 5,00 31 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 0 0 0
13 Bo Reijmerink 0,00 30 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
14 Matheo de Nijs 0,00 29 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
15 Sam Slijkerman 0,00 28 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
16 Levi Stokman 0,00 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
17 Kris Becker 0,00 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
18 Yelina Smit 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
19 Etienne Spaander 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
20 Logan Pronk 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
21 Luca Bloksma 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
22 Thijmen Schaafsma 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
23 Douwe Ploeg 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
24 Sijmen Ploeg 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
25 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
26 Kasper Warnaar 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
27 Levi Blokker 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
28 Stef Nijs 0,00 15 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0

Najaar-seizoen 2020

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 11 december 2020

Wit Zwart Uitslag
Lotte Suiker - Kai Stoop 1-0
Sam Slijkerman - Luuk Stoop 0-1
Bo Reijmerink - Warmenhuizenspeler 1-0
Lima Weijers - Dave Roobol 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl On Ng
1 Lotte Suiker 391,17 51 10 8 1 1 85,0 4 0 1
2 Luuk Stoop 381,83 50 11 8 1 2 77,3 -3 0 0
3 Kai Stoop 361,00 49 11 8 0 3 72,7 1 0 0
4 Matheo de Nijs 195,33 48 9 3 1 5 38,9 -1 0 2
5 Jesse Ooievaar 188,83 47 10 3 1 6 35,0 6 0 1
6 Warmenhuizenspeler 187,17 46 6 4 1 1 75,0 -2 0 4
7 Bo Reijmerink 185,17 45 8 4 0 4 50,0 -2 0 2
8 Sam Slijkerman 178,50 44 6 4 0 2 66,7 6 0 4
9 Twan de Geus 163,67 43 8 3 1 4 43,8 0 0 2
10 Dave Roobol 143,33 42 8 3 0 5 37,5 -4 0 3
11 Joep Groot 138,00 41 7 3 0 4 42,9 1 0 3
12 Lima Weijers 108,67 40 7 2 0 5 28,6 1 0 4
13 Kris Becker 108,00 39 3 3 0 0 100,0 -3 0 8
14 Antonie Smit 107,00 38 6 2 0 4 33,3 0 0 5
15 Stef Hoogeboom 106,50 37 5 2 0 3 40,0 -1 0 4
16 Yelina Smit 104,67 36 4 3 0 1 75,0 -2 0 7
17 Levi Stokman 87,00 35 2 2 0 0 100,0 0 0 7
18 Etienne Spaander 61,17 34 3 1 0 2 33,3 -1 0 6
19 Logan Pronk 44,17 33 2 1 0 1 50,0 0 0 7
20 Luca Bloksma 39,67 32 6 0 0 6 0,0 4 0 5
21 Thijmen Schaafsma 37,17 31 2 1 0 1 50,0 -2 0 9
22 Douwe Ploeg 19,83 30 3 0 0 3 0,0 3 0 7
23 Stef Tesselaar 14,50 29 2 0 0 2 0,0 -2 0 8
24 Sijmen Ploeg 8,50 28 1 0 0 1 0,0 -1 0 8
25 Mattis Reijmerink 7,33 27 1 0 0 1 0,0 -1 0 10
26 Kasper Warnaar 6,17 26 1 0 0 1 0,0 -1 0 8
27 Levi Blokker 0,00 25 0 0 0 0 0,0 0 0 9
28 Duncon Gerber 0,00 24 0 0 0 0 0,0 0 0 9
29 Laura Vos 0,00 23 0 0 0 0 0,0 0 0 9
30 Sebastioan Gerben 0,00 22 0 0 0 0 0,0 0 0 9
31 Suus Kooy 0,00 21 0 0 0 0 0,0 0 0 9
32 Stef Nijs 0,00 20 0 0 0 0 0,0 0 0 9
33 Elise Pronk 0,00 19 0 0 0 0 0,0 0 0 9

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 27 november 2020

Wit Zwart Uitslag
Lotte Suikel - Luuk Stoop 1-0
Sam Slijkerman - Kai Stoop 1-0
Joep Groot - Bo Reijmerink 0-1
Jesse Ooievaar - Stef Hoogeboom 1-0
Twan de Geus - Lima Weijers 0-1
Matheo de Nijs - Warmenhuizenspeler 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 344,17 51 9 7 1 1 0 83,3 35,5 27 3 2W 0 1 0 0
2 Kai Stoop 318,67 50 9 7 0 2 0 77,8 32 21,5 1 1Z 0 1 0 0
3 Luuk Stoop 301,83 49 9 6 1 2 0 72,2 37,5 21,25 -3 1Z 0 1 0 0
4 Jesse Ooievaar 183,17 48 9 3 1 5 0 38,9 32 9,25 5 4W 0 1 0 0
5 Matheo de Nijs 179,33 47 9 3 1 5 0 38,9 31 8,75 1 1W 0 1 0 0
6 Warmenhuizenspeler 171,00 46 5 3 2 0 0 80,0 19 13,5 1 1Z 0 5 0 0
7 Bo Reijmerink 155,17 45 7 3 1 3 0 50,0 20,5 8 -3 1Z 0 3 0 0
8 Twan de Geus 152,83 44 7 3 1 3 0 50,0 22,5 5,25 -1 2W 0 3 0 0
9 Joep Groot 150,17 43 7 3 0 4 0 42,9 25 5,5 1 1W 0 3 0 0
10 Sam Slijkerman 125,00 42 4 3 0 1 0 75,0 12,5 10,5 4 4W 0 6 0 0
11 Stef Hoogeboom 115,00 41 6 2 0 4 0 33,3 24,5 4,5 0 1Z 0 4 0 0
12 Antonie Smit 112,17 40 6 2 0 4 0 33,3 32 3 -2 1W 0 4 0 0
13 Dave Roobol 99,33 39 6 2 0 4 0 33,3 18,5 2 -2 2Z 0 4 0 0
14 Lima Weijers 96,67 38 5 2 0 3 0 40,0 10 3,5 -1 1Z 0 5 0 0
15 Levi Stokman 85,00 37 2 2 0 0 0 100,0 5,5 5,5 0 1W 0 8 0 0
16 Kris Becker 70,00 36 2 2 0 0 0 100,0 3 3 -2 2Z 0 8 0 0
17 Yelina Smit 67,67 35 3 2 0 1 0 66,7 4 2 -1 2Z 0 7 0 0
18 Etienne Spaander 59,17 34 3 1 0 2 0 33,3 9,5 3,5 -1 2Z 0 7 0 0
19 Logan Pronk 42,17 33 2 1 0 1 0 50,0 8,5 2 0 1W 0 8 0 0
20 Luca Bloksma 41,17 32 6 0 0 6 0 0,0 15 0 4 4W 0 4 0 0
21 Thijmen Schaafsma 37,00 31 2 1 0 1 0 50,0 3,5 0 -2 2Z 0 8 0 0
22 Douwe Ploeg 13,00 30 2 0 0 2 0 0,0 4 0 2 2W 0 8 0 0
23 Sijmen Ploeg 8,50 29 1 0 0 1 0 0,0 7 0 -1 1Z 0 9 0 0
24 Stef Tesselaar 7,67 28 1 0 0 1 0 0,0 3,5 0 -1 1Z 0 9 0 0
25 Mattis Reijmerink 6,33 27 1 0 0 1 0 0,0 3 0 -1 1Z 0 9 0 0
26 Kasper Warnaar 6,17 26 1 0 0 1 0 0,0 2 0 -1 1Z 0 9 0 0
27 Levi Blokker 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
28 Duncon Gerber 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
29 Laura Vos 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
30 Sebastioan Gerben 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
31 Suus Kooy 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
32 Stef Nijs 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0
33 Elise Pronk 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 10 0 0

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 20 november 2020

Wit Zwart Uitslag
Kai Stoop - Joep Groot 1-0
Luuk Stoop - Matheo de Nijs ½-½
Sam Slijkerman - Mattis Reijmerink 1-0
Bo Reijmerink - Thijmen Schaafsma 1-0
Jesse Ooievaar - Dave Roobol 1-0
Twan de Geus - Stef Tesselaar 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl On Ng
1 Kai Stoop 352,17 51 9 8 0 1 88,9 3 0 0
2 Luuk Stoop 336,33 50 9 7 1 1 83,3 -1 0 0
3 Lotte Suiker 294,00 49 8 6 1 1 81,3 2 0 1
4 Matheo de Nijs 180,83 48 8 3 1 4 43,8 -2 0 1
5 Twan de Geus 154,17 47 7 3 1 3 50,0 -1 0 1
6 Jesse Ooievaar 144,67 46 9 2 1 6 27,8 5 0 0
7 Joep Groot 130,00 45 6 3 0 3 50,0 0 0 2
8 Warmenhuizenspeler 125,50 44 4 3 1 0 87,5 0 0 4
9 Dave Roobol 112,67 43 7 2 0 5 28,6 -3 0 2
10 Antonie Smit 110,33 42 6 2 0 4 33,3 0 0 3
11 Sam Slijkerman 104,50 41 4 3 0 1 75,0 4 0 4
12 Yelina Smit 101,83 40 4 3 0 1 75,0 -2 0 5
13 Kris Becker 101,00 39 3 3 0 0 100,0 -3 0 6
14 Stef Hoogeboom 99,83 38 4 2 0 2 50,0 0 0 3
15 Bo Reijmerink 92,17 37 6 2 0 4 33,3 -2 0 2
16 Levi Stokman 83,00 36 2 2 0 0 100,0 0 0 5
17 Lima Weijers 57,83 35 5 1 0 4 20,0 1 0 4
18 Etienne Spaander 56,50 34 3 1 0 2 33,3 -1 0 4
19 Logan Pronk 42,50 33 2 1 0 1 50,0 0 0 5
20 Luca Bloksma 40,50 32 6 0 0 6 0,0 4 0 3
21 Thijmen Schaafsma 36,00 31 2 1 0 1 50,0 -2 0 7
22 Douwe Ploeg 20,50 30 3 0 0 3 0,0 3 0 5
23 Stef Tesselaar 15,17 29 2 0 0 2 0,0 -2 0 6
24 Sijmen Ploeg 8,33 28 1 0 0 1 0,0 -1 0 6
25 Kasper Warnaar 7,17 27 1 0 0 1 0,0 -1 0 6
26 Mattis Reijmerink 6,17 26 1 0 0 1 0,0 -1 0 8
27 Levi Blokker 0,00 25 0 0 0 0 0,0 0 0 7
28 Duncon Gerber 0,00 24 0 0 0 0 0,0 0 0 7
29 Laura Vos 0,00 23 0 0 0 0 0,0 0 0 7
30 Sebastioan Gerben 0,00 22 0 0 0 0 0,0 0 0 7
31 Suus Kooy 0,00 21 0 0 0 0 0,0 0 0 7
32 Stef Nijs 0,00 20 0 0 0 0 0,0 0 0 7
33 Elise Pronk 0,00 19 0 0 0 0 0,0 0 0 7

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 30 oktober 2020

Wit Zwart Uitslag
Kai Stoop - Twan de Geus 1-0
Lotte Suikel - Dave Roobol 1-0
Sam Slijkerman - Bo Reijmerink 1-0
Douwe Ploeg - Thijmen So 0-1
Lima Weijers - Yelina Smit 0-1
Jesse Ooievaar - Matheo de Nijs 0-1
Luca Bloksma - Kris Becker 0-1
Antonie Smit - Luuk Stoop 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 281,67 48 8 6 1 1 0 81,3 24,5 17 2 1W 0 0 0 0
2 Luuk Stoop 255,83 47 7 6 0 1 0 85,7 23 17 -3 4Z 0 1 0 0
3 Kai Stoop 249,00 46 7 6 0 1 0 85,7 21,5 15 1 1W 0 1 0 0
4 Matheo de Nijs 135,83 45 7 3 0 4 0 42,9 17 3,5 1 1Z 0 1 0 0
5 Joep Groot 126,00 44 5 3 0 2 0 60,0 13 5 1 2W 0 3 0 0
6 Warmenhuizenspeler 113,00 43 4 2 2 0 0 75,0 10,5 6,5 2 2W 0 4 0 0
7 Antonie Smit 107,67 42 6 2 0 4 0 33,3 28,5 3 -2 1W 0 2 0 0
8 Twan de Geus 107,00 41 5 2 1 2 0 50,0 16,5 3,75 -3 3Z 0 3 0 0
9 Stef Hoogeboom 99,00 40 5 2 0 3 0 40,0 19 4 1 1W 0 3 0 0
10 Jesse Ooievaar 90,83 39 7 1 1 5 0 21,4 22,5 2,75 3 2W 0 1 0 0
11 Dave Roobol 84,17 38 5 2 0 3 0 40,0 13,5 2 -1 1Z 0 3 0 0
12 Levi Stokman 76,00 37 2 2 0 0 0 100,0 3,5 3,5 0 1W 0 6 0 0
13 Bo Reijmerink 73,17 36 5 1 1 3 0 30,0 9,5 2,5 -3 4Z 0 3 0 0
14 Yelina Smit 66,17 35 3 2 0 1 0 66,7 3 1 -1 2Z 0 5 0 0
15 Kris Becker 57,00 34 2 2 0 0 0 100,0 1 1 -2 2Z 0 6 0 0
16 Etienne Spaander 53,33 33 3 1 0 2 0 33,3 6,5 1,5 -1 2Z 0 5 0 0
17 Lima Weijers 48,00 32 4 1 0 3 0 25,0 4,5 0 0 2W 0 4 0 0
18 Sam Slijkerman 41,00 31 2 1 0 1 0 50,0 3,5 1,5 2 2W 0 6 0 0
19 Logan Pronk 40,67 30 2 1 0 1 0 50,0 7 1 0 1W 0 6 0 0
20 Luca Bloksma 37,33 29 6 0 0 6 0 0,0 12,5 0 4 4W 0 2 0 0
21 Thijmen So 28,00 28 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 7 0 0
22 Douwe Ploeg 11,67 27 2 0 0 2 0 0,0 4 0 2 2W 0 6 0 0
23 Sijmen Ploeg 7,83 26 1 0 0 1 0 0,0 6 0 -1 1Z 0 7 0 0
24 Kasper Warnaar 5,33 25 1 0 0 1 0 0,0 2 0 -1 1Z 0 7 0 0
25 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
26 Duncon Gerber 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
27 Laura Vos 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
28 Sebastioan Gerben 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
29 Suus Kooy 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
30 Stef Tesselaar 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
31 Stef Nijs 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0
32 Elise Pronk 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 8 0 0

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 23 oktober 2020

Wit Zwart Uitslag
Sam Slijkerman - Kris Becker 0-1
Lima Weijers - Bo Reijmerink 0-1
Joep Groot - Kai Stoop 0-1
Jesse Ooievaar - Lotte Suikel 0-1
Matheo de Nijs - Twan de Geus 0-1
Stef Hoogeboom - Luuk Stoop 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 237,17 47 7 5 1 1 0 78,6 20,5 14 1 1Z 0 0 0 0
2 Kai Stoop 204,83 46 6 5 0 1 0 83,3 17 11,5 0 1Z 0 1 0 0
3 Luuk Stoop 203,50 45 6 5 0 1 0 83,3 18 13 -2 3Z 0 1 0 0
4 Joep Groot 123,50 44 5 3 0 2 0 60,0 11 4 1 2W 0 2 0 0
5 Warmenhuizenspeler 108,00 43 4 2 2 0 0 75,0 9,5 6 2 2W 0 3 0 0
6 Antonie Smit 97,50 42 5 2 0 3 0 40,0 19,5 3 -3 3Z 0 2 0 0
7 Stef Hoogeboom 97,50 41 5 2 0 3 0 40,0 16 3 1 1W 0 2 0 0
8 Matheo de Nijs 96,83 40 6 2 0 4 0 33,3 14,5 2 2 2W 0 1 0 0
9 Twan de Geus 96,17 39 4 2 1 1 0 62,5 8,5 2,75 -2 2Z 0 3 0 0
10 Jesse Ooievaar 78,50 38 6 1 1 4 0 25,0 17,5 2,75 2 1W 0 1 0 0
11 Levi Stokman 76,00 37 2 2 0 0 0 100,0 3,5 3,5 0 1W 0 5 0 0
12 Dave Roobol 74,00 36 4 2 0 2 0 50,0 5 1 0 1W 0 3 0 0
13 Bo Reijmerink 68,83 35 4 1 1 2 0 37,5 8,5 2,5 -2 3Z 0 3 0 0
14 Etienne Spaander 51,00 34 3 1 0 2 0 33,3 6,5 1,5 -1 2Z 0 4 0 0
15 Logan Pronk 41,67 33 2 1 0 1 0 50,0 6 1 0 1W 0 5 0 0
16 Lima Weijers 40,83 32 3 1 0 2 0 33,3 2,5 0 -1 1W 0 4 0 0
17 Yelina Smit 33,50 31 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 5 0 0
18 Luca Bloksma 31,83 30 5 0 0 5 0 0,0 9,5 0 3 3W 0 2 0 0
19 Kris Becker 25,00 29 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 6 0 0
20 Sijmen Ploeg 7,50 28 1 0 0 1 0 0,0 5 0 -1 1Z 0 6 0 0
21 Douwe Ploeg 7,33 27 1 0 0 1 0 0,0 3 0 1 1W 0 6 0 0
22 Kasper Warnaar 5,17 26 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 6 0 0
23 Sam Slijkerman 4,33 25 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 6 0 0
24 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
25 Duncon Gerber 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
26 Laura Vos 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
27 Sebastioan Gerben 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
28 Suus Kooy 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
29 Stef Tesselaar 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
30 Stef Nijs 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0
31 Elise Pronk 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 7 0 0

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2020

Wit Zwart Uitslag
Kai Stoop - Jesse Ooievaar 1-0
Lotte Suikel - Antonie Smit 1-0
Joep Groot - Stef Hoogeboom 1-0
Luca Bloksma - Lima Weijers 0-1
Matheo de Nijs - Luuk Stoop 0-1
Dave Roobol - Yelina Smit 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 6

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 195,17 45 6 4 1 1 0 75,0 17 11,5 2 4W 0 0 0 0
2 Luuk Stoop 157,33 44 5 4 0 1 0 80,0 13 9 -1 2Z 0 1 0 0
3 Kai Stoop 154,50 43 5 4 0 1 0 80,0 12 7,5 1 1W 0 1 0 0
4 Joep Groot 112,83 42 4 3 0 1 0 75,0 6 4 0 1W 0 2 0 0
5 Warmenhuizenspeler 104,50 41 4 2 2 0 0 75,0 6,5 4 2 2W 0 2 0 0
6 Antonie Smit 88,50 40 5 2 0 3 0 40,0 16,5 3 -3 3Z 0 1 0 0
7 Stef Hoogeboom 86,50 39 4 2 0 2 0 50,0 10 3 0 1Z 0 2 0 0
8 Matheo de Nijs 82,00 38 5 2 0 3 0 40,0 11 2 1 1W 0 1 0 0
9 Dave Roobol 71,83 37 4 2 0 2 0 50,0 5 1 0 1W 0 2 0 0
10 Levi Stokman 69,00 36 2 2 0 0 0 100,0 3,5 3,5 0 1W 0 4 0 0
11 Jesse Ooievaar 68,83 35 5 1 1 3 0 30,0 9 1,25 1 1Z 0 1 0 0
12 Twan de Geus 54,17 34 3 1 1 1 0 50,0 5,5 0,75 -1 1Z 0 3 0 0
13 Etienne Spaander 49,67 33 3 1 0 2 0 33,3 6,5 1,5 -1 2Z 0 3 0 0
14 Lima Weijers 34,17 32 2 1 0 1 0 50,0 1 0 -2 2Z 0 4 0 0
15 Bo Reijmerink 34,00 31 3 0 1 2 0 16,7 7,5 1,5 -1 2Z 0 3 0 0
16 Logan Pronk 33,17 30 2 1 0 1 0 50,0 5 1 0 1W 0 4 0 0
17 Yelina Smit 30,50 29 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 4 0 0
18 Luca Bloksma 29,00 28 5 0 0 5 0 0,0 8,5 0 3 3W 0 1 0 0
19 Sijmen Ploeg 7,33 27 1 0 0 1 0 0,0 4 0 -1 1Z 0 5 0 0
20 Douwe Ploeg 6,17 26 1 0 0 1 0 0,0 3 0 1 1W 0 5 0 0
21 Kasper Warnaar 5,00 25 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 5 0 0
22 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
23 Sam Slijkerman 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
24 Duncon Gerber 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
25 Laura Vos 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
26 Sebastioan Gerben 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
27 Suus Kooy 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
28 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
29 Stef Nijs 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0
30 Elise Pronk 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 6 0 0

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2020

Wit Zwart Uitslag
Warmenhuizenspeler - Bo Reijmerink ½-½
Lotte Suikel - Antonie Smit 1-0
Luca Bloksma - Matheo de Nijs 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 5

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 152,50 45 5 3 1 1 0 70,0 13 8,5 1 3W 0 0 0 0
2 Kai Stoop 121,17 44 4 3 0 1 0 75,0 8,5 5 0 2Z 0 1 0 0
3 Luuk Stoop 118,33 43 4 3 0 1 0 75,0 9 6 0 1Z 0 1 0 0
4 Warmenhuizenspeler 99,00 42 4 2 2 0 0 75,0 5,5 3,5 2 2W 0 1 0 0
5 Antonie Smit 82,33 41 4 2 0 2 0 50,0 9 2 -2 2Z 0 1 0 0
6 Stef Hoogeboom 76,33 40 3 2 0 1 0 66,7 6 3 1 2W 0 2 0 0
7 Matheo de Nijs 76,17 39 4 2 0 2 0 50,0 5 1 0 1Z 0 1 0 0
8 Levi Stokman 70,00 38 2 2 0 0 0 100,0 2,5 2,5 0 1W 0 3 0 0
9 Joep Groot 68,67 37 3 2 0 1 0 66,7 4 2 -1 1Z 0 2 0 0
10 Jesse Ooievaar 59,17 36 4 1 1 2 0 37,5 5 1,25 2 1W 0 1 0 0
11 Twan de Geus 56,00 35 3 1 1 1 0 50,0 4,5 0,75 -1 1Z 0 2 0 0
12 Etienne Spaander 50,83 34 3 1 0 2 0 33,3 6,5 1,5 -1 2Z 0 2 0 0
13 Dave Roobol 42,33 33 3 1 0 2 0 33,3 4 0 -1 1Z 0 2 0 0
14 Bo Reijmerink 34,17 32 3 0 1 2 0 16,7 7,5 1,5 -1 2Z 0 2 0 0
15 Logan Pronk 33,50 31 2 1 0 1 0 50,0 3 0 0 1W 0 3 0 0
16 Yelina Smit 25,00 30 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 4 0 0
17 Luca Bloksma 24,00 29 4 0 0 4 0 0,0 6,5 0 2 2W 0 1 0 0
18 Sijmen Ploeg 7,33 28 1 0 0 1 0 0,0 3 0 -1 1Z 0 4 0 0
19 Douwe Ploeg 6,33 27 1 0 0 1 0 0,0 2 0 1 1W 0 4 0 0
20 Lima Weijers 5,33 26 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 4 0 0
21 Kasper Warnaar 5,17 25 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 4 0 0
22 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
23 Sam Slijkerman 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
24 Duncon Gerber 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
25 Laura Vos 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
26 Sebastioan Gerben 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
27 Suus Kooy 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
28 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
29 Stef Nijs 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0
30 Elise Pronk 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 5 0 0

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 02 oktober 2020

Wit Zwart Uitslag
Warmenhuizenspeler - Etienne Spaander 1-0
Lotte Suiker - Luuk Stoop 0-1
Jesse Ooievaar - Bo Reijmerink 1-0
Matheo de Nijs - Joep Groot 0-1
Stef Hoogeboom - Kai Stoop 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Luuk Stoop 123,17 45 4 3 0 1 0 75,0 8 5 0 1Z 0 0 0 0
2 Kai Stoop 122,50 44 4 3 0 1 0 75,0 7,5 5 0 2Z 0 0 0 0
3 Lotte Suiker 110,33 43 4 2 1 1 0 62,5 10,5 6,25 0 2W 0 0 0 0
4 Warmenhuizenspeler 86,50 42 3 2 1 0 0 83,3 3,5 2,25 1 1W 0 1 0 0
5 Stef Hoogeboom 78,17 41 3 2 0 1 0 66,7 5 2 1 2W 0 1 0 0
6 Antonie Smit 72,50 40 3 2 0 1 0 66,7 4,5 2 -1 1Z 0 1 0 0
7 Levi Stokman 70,00 39 2 2 0 0 0 100,0 2,5 2,5 0 1W 0 2 0 0
8 Joep Groot 68,83 38 3 2 0 1 0 66,7 3 1 -1 1Z 0 1 0 0
9 Jesse Ooievaar 60,17 37 4 1 1 2 0 37,5 4,5 0,75 2 1W 0 0 0 0
10 Twan de Geus 54,83 36 3 1 1 1 0 50,0 4,5 0,75 -1 1Z 0 1 0 0
11 Matheo de Nijs 49,67 35 3 1 0 2 0 33,3 5 1 1 1W 0 1 0 0
12 Etienne Spaander 46,33 34 3 1 0 2 0 33,3 6 1,5 -1 2Z 0 1 0 0
13 Dave Roobol 43,50 33 3 1 0 2 0 33,3 3 0 -1 1Z 0 1 0 0
14 Logan Pronk 33,33 32 2 1 0 1 0 50,0 3 0 0 1W 0 2 0 0
15 Yelina Smit 25,00 31 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 3 0 0
16 Luca Bloksma 19,50 30 3 0 0 3 0 0,0 4,5 0 1 1W 0 1 0 0
17 Bo Reijmerink 11,83 29 2 0 0 2 0 0,0 4 0 0 1Z 0 2 0 0
18 Sijmen Ploeg 7,17 28 1 0 0 1 0 0,0 3 0 -1 1Z 0 3 0 0
19 Douwe Ploeg 5,67 27 1 0 0 1 0 0,0 2 0 1 1W 0 3 0 0
20 Lima Weijers 5,33 26 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 3 0 0
21 Kasper Warnaar 5,00 25 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 3 0 0
22 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
23 Sam Slijkerman 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
24 Duncon Gerber 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
25 Laura Vos 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
26 Sebastioan Gerben 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
27 Suus Kooy 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
28 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
29 Stef Nijs 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0
30 Elise Pronk 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 4 0 0

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 25 september 2020

Wit Zwart Uitslag
Lotte Suikel - Kai Stoop 1-0
Luuk Stoop - Twan de Geus 1-0
Logan Pronk - Lima Weijers 1-0
Joep Groot - Antonie Smit 0-1
Luca Bloksma - Dave Roobol 0-1
Yelina Smit - Kasper Warnaar 1-0
Levi Stokman - Jesse Ooievaar 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 3

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Lotte Suikel 103,50 45 3 2 1 0 0 83,3 5,5 4,75 -1 1W 0 0 0 0
2 Luuk Stoop 79,50 44 3 2 0 1 0 66,7 4,5 2,5 1 1W 0 0 0 0
3 Kai Stoop 77,17 43 3 2 0 1 0 66,7 4,5 2 1 1Z 0 0 0 0
4 Stef Hoogeboom 77,00 42 2 2 0 0 0 100,0 2 2 0 1W 0 1 0 0
5 Antonie Smit 76,17 41 3 2 0 1 0 66,7 3,5 1 -1 1Z 0 0 0 0
6 Levi Stokman 66,00 40 2 2 0 0 0 100,0 1,5 1,5 0 1W 0 1 0 0
7 Twan de Geus 56,50 39 3 1 1 1 0 50,0 2,5 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
8 Warmenhuizenspeler 49,50 38 2 1 1 0 0 75,0 2,5 1,25 0 1Z 0 1 0 0
9 Dave Roobol 45,00 37 3 1 0 2 0 33,3 3 0 -1 1Z 0 0 0 0
10 Etienne Spaander 41,33 36 2 1 0 1 0 50,0 2,5 0,5 0 1Z 0 1 0 0
11 Matheo de Nijs 39,33 35 2 1 0 1 0 50,0 3 1 0 1Z 0 1 0 0
12 Joep Groot 35,33 34 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1W 0 1 0 0
13 Jesse Ooievaar 33,50 33 3 0 1 2 0 16,7 4,5 0,75 1 1Z 0 0 0 0
14 Logan Pronk 29,50 32 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1W 0 1 0 0
15 Luca Bloksma 18,67 31 3 0 0 3 0 0,0 4,5 0 1 1W 0 0 0 0
16 Yelina Smit 16,00 30 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 2 0 0
17 Sijmen Ploeg 7,50 29 1 0 0 1 0 0,0 2 0 -1 1Z 0 2 0 0
18 Bo Reijmerink 6,83 28 1 0 0 1 0 0,0 1,5 0 1 1W 0 2 0 0
19 Douwe Ploeg 6,00 27 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 2 0 0
20 Lima Weijers 5,00 26 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 2 0 0
21 Kasper Warnaar 4,50 25 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 2 0 0
22 Levi Blokker 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
23 Sam Slijkerman 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
24 Duncon Gerber 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
25 Laura Vos 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
26 Sebastioan Gerben 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
27 Suus Kooy 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
28 Stef Tesselaar 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
29 Stef Nijs 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0
30 Elise Pronk 0,00 16 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 3 0 0

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 18 september 2020

Wit Zwart Uitslag
Kai Stoop - Luuk Stoop 1-0
Bo Reijmerink - Warmenhuizenspeler 0-1
Jesse Ooievaar - Etienne Spaander 0-1
Antonie Smit - Lotte Suikel 0-1
Twan de Geus - Luca Bloksma 1-0
Dave Roobol - Levi Stokman 0-1
Stef Hoogeboom - Matheo de Nijs 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Kai Stoop 78,00 45 2 2 0 0 0 100,0 1 1 2 2W 0 0 0 0
2 Stef Hoogeboom 73,00 44 2 2 0 0 0 100,0 2 2 0 1W 0 0 0 0
3 Lotte Suikel 62,00 43 2 1 1 0 0 75,0 2,5 1,75 -2 2Z 0 0 0 0
4 Twan de Geus 49,00 42 2 1 1 0 0 75,0 0,5 0,25 0 1W 0 0 0 0
5 Warmenhuizenspeler 45,50 41 2 1 1 0 0 75,0 1,5 0,75 0 1Z 0 0 0 0
6 Etienne Spaander 36,00 40 2 1 0 1 0 50,0 2,5 0,5 0 1Z 0 0 0 0
7 Luuk Stoop 33,00 39 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
8 Joep Groot 32,00 38 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
9 Antonie Smit 31,00 37 2 1 0 1 0 50,0 1,5 0 0 1W 0 0 0 0
10 Matheo de Nijs 30,00 36 2 1 0 1 0 50,0 2 0 0 1Z 0 0 0 0
11 Levi Stokman 30,00 35 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 1 0 0
12 Jesse Ooievaar 18,50 34 2 0 1 1 0 25,0 2,5 0,75 2 2W 0 0 0 0
13 Luca Bloksma 0,00 33 2 0 0 2 0 0,0 2,5 0 0 1Z 0 0 0 0
14 Sijmen Ploeg 0,00 32 1 0 0 1 0 0,0 2 0 -1 1Z 0 1 0 0
15 Dave Roobol 0,00 31 2 0 0 2 0 0,0 2 0 0 1W 0 0 0 0
16 Bo Reijmerink 0,00 30 1 0 0 1 0 0,0 1,5 0 1 1W 0 1 0 0
17 Logan Pronk 0,00 29 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 1 0 0
18 Douwe Ploeg 0,00 28 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 1 0 0
19 Levi Blokker 0,00 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
20 Sam Slijkerman 0,00 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
21 Duncon Gerber 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
22 Lima Weijers 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
23 Laura Vos 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
24 Sebastioan Gerben 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
25 Suus Kooy 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
26 Stef Tesselaar 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
27 Stef Nijs 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
28 Elise Pronk 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0
29 Yelina Smit 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 2 0 0

Overzicht speelronde 1, gespeeld op 11 sept. 2020

Wit Zwart Uitslag
Kai Stoop - Sijmen Ploeg 1-0
Warmenhuizenspeler - Lotte Suikel ½-½
Luuk Stoop - Logan Pronk 1-0
Douwe Ploeg - Joep Groot 0-1
Jesse Ooievaar - Twan de Geus ½-½
Luca Bloksma - Antonie Smit 0-1
Matheo de Nijs - Dave Roobol 1-0
Etienne Spaander - Stef Hoogeboom 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 1

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Kai Stoop 44,00 45 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
2 Luuk Stoop 39,00 44 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
3 Joep Groot 37,00 43 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 0 0 0
4 Antonie Smit 27,00 42 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 0 0 0
5 Lotte Suikel 21,50 41 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
6 Warmenhuizenspeler 21,00 40 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 1 1W 0 0 0 0
7 Stef Hoogeboom 19,00 39 1 1 0 0 0 100,0 0 0 -1 1Z 0 0 0 0
8 Matheo de Nijs 18,00 38 1 1 0 0 0 100,0 0 0 1 1W 0 0 0 0
9 Twan de Geus 14,50 37 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 -1 1Z 0 0 0 0
10 Jesse Ooievaar 10,50 36 1 0 1 0 0 50,0 0,5 0,25 1 1W 0 0 0 0
11 Sijmen Ploeg 0,00 35 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 0 0 0
12 Logan Pronk 0,00 34 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 0 0 0
13 Douwe Ploeg 0,00 33 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 0 0 0
14 Luca Bloksma 0,00 32 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 0 0 0
15 Etienne Spaander 0,00 31 1 0 0 1 0 0,0 1 0 1 1W 0 0 0 0
16 Dave Roobol 0,00 30 1 0 0 1 0 0,0 1 0 -1 1Z 0 0 0 0
17 Levi Blokker 0,00 29 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
18 Sam Slijkerman 0,00 28 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
19 Duncon Gerber 0,00 27 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
20 Bo Reijmerink 0,00 26 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
21 Lima Weijers 0,00 25 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
22 Laura Vos 0,00 24 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
23 Sebastioan Gerben 0,00 23 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
24 Suus Kooy 0,00 22 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
25 Stef Tesselaar 0,00 21 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
26 Stef Nijs 0,00 20 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
27 Elise Pronk 0,00 19 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
28 Yelina Smit 0,00 18 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0
29 Miel Blom 0,00 17 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 - 0 1 0 0